BOĞAZİÇİ İTHALAT

Kırmızı bir buz dolabı ile evinizin atmosferi ısınırken, Lila Su ısıtıcınızla mutfağınızda farklılıkları keşfedeceksiniz…

Boğaziçi İthalat kurulduğu günden bu yana;”farklı ürünler” sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Bünyemizde bulunan her markanın kendi kulvarında pek çok üstün özellikleri bulunmaktadır. Soğutucularda; “geniş hacim”, pişirme gruplarında; “mükemmel tasarımlar”, davlumbaz serisinde;”üstün teknoloji”, küçük ev aletlerinde; “renk”… Bu muhteşem ayrıcalıklarının yanı sıra dayanıklılık, uzun ömürlülük, sağlamlık, kalite sunduğumuz markaların, ürünlerinin ortak özellikleridir.Tüketicinin teknolojik mutfak ve ev aletlerini “özgürce” seçebilmesi için; üstün teknolojili, farklı tasarımlı, özgür renkli, alışılmışın dışında ürünler sunuyoruz.

Profesyonel hizmet anlayışı, üst düzey müşteri memnuniyeti ve çevreye duyarlılık anlayışı ile hareket eden Boğaziçi İthalat, başarısını “innovasyon, satış gücü ve destek hizmetlerinden” almaktadır.

Boğaziçi İthalat “Toplam Kalite Politikasında” stabilite sağlamıştır.

Bünyemizdeki tüm süreçler yönetim sistemi ile entegre edilerek, birbirini kontrol eden bir yapı geliştirilmiştir. Bu yapı “hedeflerimizi” beslemektedir.

Boğaziçi İthalat bulunduğu tüm pazarlarda tüketici ilişkilerine, satış sonrasında hız kazandırarak daha yaygın şekilde memnuniyeti devam ettirmektedir.

MİSYONUMUZ;
Konusunda rengi, çizgisi ve teknolojisi ile farklılığını ortaya koymuş olan dünya markalarını tüketiciler ile buluşturmayı hedefleyen Boğaziçi İthalat, ayrıca tüketicilere seçme özgürlüğü ile hayallerini gerçekleştirme fırsatı yaratmaktadır.

VİZYONUMUZ;
Farklılıkların peşinden koşmak ve yeni ürünlerle hayatı renklendirmek, kolaylaştırmak daima hedefimiz olacaktır.

Boğaziçi İthalat olarak; tüketiciler ile dünyanın en iyi markalarını ve en kaliteli ürünlerini buluşturmaktır… 
 

© 2013 BOĞAZİÇİ İTHALAT , ALL RIGHTS RESERVED              |              Bookmark and Share

E - BÜLTEN ÜYELİĞİ                                                           SMEG Türkiye    SMEG Türkiye    Boğaziçi İthalat    SMEG Türkiye

En güncel gelişmeler ve en yeni haberler, bültenimize üye olan kullanıcılar için özel olarak gönderilecektir.